Aanbevolen

‘Deze consulenten horen tot de top op mijn vakgebied’

Regien Strategier: ‘Image Consultants die kiezen voor het succesvolle 78Color System© en de daarbij behorende 78Color Products© horen tot de top op mijn vakgebied. Zij voldoen stuk voor stuk aan de hoogste kwaliteitseisen. 

Als je een Kleur-, Stijl- en/of Imago-advies wilt hebben, dan beveel ik je deze Image Consultants van harte aan. Je vindt hen in (bijna) elke provincie.’ 

Glimmen: Claire Rellum, chrellum@hetnet.nl
Groningen: Nynke Hiemstra, www.nynkehiemstra.nl
Groningen: Floor Teunissen, teunissenfloor@gmail.com

Leeuwarden: Yttje van Rooijen, ijttjevanrooijen@hotmail.com
Winsum: Alice van der Velde, info@alicevandervelde.nl, www.alicevandervelde.nl

Alteveer: Greet Hoogeveen, info@kleurenstijlbijgreet.nl
Meppel: Lida Thiry, lida@thiry.nl, www.lidathiry.nl

Deventer: Karin Karstens, karin.karstens@gmail.com
Hengelo: Anita Badenhop, info@anitabadenhop.nl
Kampen: Marriët Tuin, info@kleuradvieskampen.nl,  www.kleuradvieskampen.nl
Markelo: Christi Houwers, chouwers@hotmail.com
Raalte: Karen Biezeman, sergeenkaren@tele2.nl
Raalte: Francien Steunenberg, francinesteunenberg@home.nl,  www.franciensteunberg@home.nl
Rouveen: Jeanet Locht, h.locht1@kpnplanet.nl
Zwolle: Ebrina Haga-Valk, ebrina75@hotmail.com

Apeldoorn, Jolan Nevels, jolannevels@gmail.com
Apeldoorn: Nynke Politiek, Nynke@style-update.nl, www.style-update.nl
Arnhem: Merijntje aan de Rijn, merijntje@merijntjeaanderijn.nl,  www.merijntjeaanderijn.nl
Arnhem: Marja Rosendahl, m.rosendahl2@chello.nl
Arnhem: Henriette Visser, henriette@studiomosk.nlwww.studiomosk.nl
Arnhem: Martine Wilderom, info@sonsbeeksalon60.nl
Dieren: Marianne van den Anker, info@ankerstyling.nl, www.ankerstyling.nl
Ede: Jans Post, j.post38@chello.nl
Harderwijk: Astrid Mast, astrid.colourme@tiscali.nl, www.colourme.nl
Harderwijk: Marjolein Vliem, m.vliem@live.nl
Heelsum: Willemien Molenaar-Aman, h.o.molenaar@kpnmail.nl
Heerde: Wilma de Jong-Poot, wdejong3@t-mobilethuis.nl
Hoevelaken: Sara van Deelen, saravandeelen@gmail.com
Nijkerk: Corina Bakker, Corina@torendruk.nl
Nijkerk: Rosita Doornenbal, pure4kids@gmail.com
Nijmegen: Dorien Boudewijn, Dorine@atelierbydo.nl
Nijmegen: Tonny van der Linden, dressforsuccesnijmegen@gmail.com
Rossum: Angélique Heijmans, angeliqueheijmans@gmail.com,  www.angeliqueheijmans.nl
Twello: Marieke Wijnholds, info@wijnholdsoptiek.nl
Wamel: Astrid Peters-Dijk, a.dijk100@gmail.com, www.puurzij.nl

Amersfoort: Marisa Buis, marisa@colorconnecting.nl,www.colorconnecting.nl
Amersfoort: Henny van der Kolk, hennyvdkolk@planet.nl
Amersfoort: Nicole Mochèl, nicole@beleefjekleur.nl, www.beleefjekleur.nl
Amersfoort: Hilde Schouls, hildeschouls@hotmail.com
Amersfoort: Elske Wiegeraad-Schippers, Elske.wiegeraad@gmail.com
Bunschoten: Maria van Dijk, daykleurenstylingadvies@gmail.com
Driebergen: Janneke de Rijk, info@stijlrijk.nl, www.stijlrijk.nl
Houten: Lisette Goes, info@colourbusiness.nl, www.colourbusiness.nl
Houten: Josje Wiggers, wiggers@focusonchange.nl
Leusden: Liesbeth van Engeland, lvanengeland@xmsnet.nl
Leusden: Jolanda de Kok, jolanda.dekokc@gmail.comwww.jouwpalet.nl
De Meern: José Verhoef, cjkverhoef@gmail.com
Schalkwijk: Hanneke van Leur-Meissner, hanneke@hannekemeissner.nl
Soest: Renée Kraaier, info@colorico.nlwww.colorico.nl 
Utrecht: Gerda van Ballegooijen, gavballegooijen@yahoo.nl
Utrecht: Anne Wentholt, annewentholt@hotmail.com
Veenendaal: Monique Nijs, info@kleurmijnstijl.nl
Vleuten: Petra de Jonge, petradejonge@casema.nl, www.lichtenzinnigwerken.nl
Zeist: Mariken Steinbuch, mariken@steinbuch.net

Lelystad: Biljana Plasschaert-Rankic, biljana.plasschaert@upcmail.nl

Amsterdam: Eva Hollander, info@stijlstudio, www.stijlstudio.nl
Amsterdam: Lisette Manders, robinenlisette@gmail.com
Haarlem: Elliard Huizing, info@leefstijl.com, www.leeftijl.nl
Kortenhoef: Gerdi van Bijleveld-Tijsseling, gerdi@vanbijleveld.nl
Landsmeer: Natascha Koningsveld, info@colourandspice.nl, www.colourandspice.nl
Middenmeer: Thirza Sluijmers-Bavius, t.sluymers@quicknet.nl, www.modevakschool-middenmeer.nl
Nieuw-Vennep: Mei Ien Pals-Tan, pivv@pals.nu
Overveen: Janny ter Meer, info@hetstijlmeer.nl, www.hetstijlmeer.nl

Barendrecht: Diana Smit, Diana.smit@live.nl
Bergschenhoek: Conny Hermans, info@cenz.nl, www.cenz.nl
Capelle aan den IJssel: Grardie Wismeijer, grardie@matchingcolors.nl, www.matchingcolors.nl
Delft: Arja van der Pot, info@hartvoorkleurenstijl.nl
Gorkum: Andréa van der Leeden, esmandcor@hotmail.com
Leiden: Marijke Poelstra, www.marijkepoelstra.nl
Maasdijk: Jeannet Zwinkels, info@lookandlike.nl
Ouderkerk aan den IJssel: Lenny Spek, www.kleuraspekt.nl
Zoetermeer: Aafke Durville, adurv@xs4all.nl

Den Bosch: Barbara van der Meer, barbara@barendsevandermeer.nl
Eindhoven: Bertine Oudesluijs, info@bo-kleurenstijladvies.nl
Engelen: Martine van den Hoogen, info@naukfashion.nl, www.naukfashion.nl
Rosmalen: Maaike Willemijn Deen, maaikewillemijn@gmail.com
Veghel: Kim Lindeman, kimlindeman@live.nl, www.kimlindeman.com
Waalre: Marieta Boekestein, info@mbstyling.nl, www.mbstyling.nl
Waalre: Gerlinde de Jonge, info@symfonie.nu

Belfeld: Melanie van Melick, info@melanievanmelick.nlwww.melanievanmelick.nl

Schuiven naar boven